Талановиті вихованці Пісочинського ЗДО (ясла-садок) №3 «Теремок» групи старшого дошкільного віку «Їжачок» посіли 2 та 3 місце в онлайн-конкурсі малюнків "Я дитина! Я малюю!", який проводився у місті Запоріжжя.
Вітаємо наших маленьких митців і бажаємо їм нових успіхів! Дякуємо вихователю Зажарській Марині Олександрівні за розкриття талантів малечі та сприяння подальшому розвитку творчих здібностей вихованців!