Фестиваль ораторського мистецтва

Дата: 01.10.2020 09:51

30 вересня 2020 року відбувся фестиваль ораторського мистецтва серед учнів закладів загальної середньої освіти Пісочинської селищної ради, присвячений 175-річчю від дня народження І.К. Карпенка-Карого, за темою «Де ж і голосам буть, як не в народі, що виростає на волі, серед степу широкого! (І. Карпенко-Карий)».

Учасниці продемонстрували вміння переконувати, впливати на аудиторію. Виступи відрізнялися  творчим підходом, креативністю, глибиною змісту, тому всі отримали справжнє задоволення від почутого.

Журі гідно оцінило ораторське мистецтво кожного учасника, адже кожен учасник – це творча, обдарована особистість, яка прагне до спілкування, вміє знайти спільну мову з іншими людьми.

Перемогу виборола учениця 11 класу Комунального закладу «Пісочинський ліцей» Деревяга Крістіна (учитель Карась Г.І.).

Бажаємо їй та її наставнику нових звершень  в обласному етапі  фестивалю ораторського мистецтва.

Протокол І етапу фестивалю ораторського мистецтва в 2020/2021 навчальному році серед учнів закладів загальної середньої освіти Пісочинської селищної об’єднаної територіальної громади розміщено на сайті відділу освіти, культури, молоді та спорту в розділі Конкурси.