Вітаємо Лавренчук Юлiю - переможницю І відкритого фестивалю-конкурсу творчих робіт «ДИВОСВІТ-ART fest»!

Дата: 26.05.2021 09:51

22 травня в Люботинській спеціалізованій мистецькій школі-інтернаті «Дивосвіт» відбувся ІІ (фінальний) етап І відкритого фестивалю-конкурсу творчих робіт «ДИВОСВІТ-ART fest». Конкурс зібрав 87 учасників із Харківської області та міста Харкова віком від 8 до 15 років. Після відбіркового етапу до фіналу було запрошено 52 дитини.

Фестиваль-конкурс, який проходив за підтримки Благодійного фонду Євгена Пивоварова і Культурно-ділового центру корпорації «КГ Рубаненко і партнери», проводився в номінаціях: «Живопис», «Декоративний розпис», «Витинанка», «Писанкарство», «Графіка», «Лялькарство».

Вітаємо Лавренчук Юлiю, талановиту ученицю Пісочинського ліцею, яка стала переможницею конкурсу в номінації «Живопис» у середньої віковій категорії (11-12 років)! Дякуємо її наставнику – вчителю образотворчого мистецтва Пісочинського ліцею Ганні Яківні Назаровій за гідну підготовку учениці до конкурсу! Бажаємо творчих успіхів, натхнення та нових шедеврів!