Команда учнів  КЗ "Пісочинський ліцей" з футболу – Чемпіон області!  Змагання з футболу на призи клубу "Шкіряний м'яч".

Дата: 06.05.2019 09:50

04 травня в м. Первомайський команда учнів  КЗ "Пісочинський ліцей" з футболу 2008 ррн здобула блискучу перемогу у фінальній стадії змагань у рамках обласного етапу з футболу на призи клубу "Шкіряний м'яч". Спочатку хлопці під керівництвом наставника Сергія Дитинича переграли в півфінальній грі представників Московського району міста Харкова - 1: 0. Наприкінці етапу, в запеклій боротьбі юні пісочинці вибороли звання Чемпіонів області, перемігши господарів поля -  футбольну команду міста Первомайський з рахунком 2:1!!! Вітаємо наших учнів з успішним виступом та бажаємо такої ж впевненої гри у наступній стадії змагань!