Привітання з Днем народження Бут А.П., шанованої мешканки Пісочинської громади, інспектора відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради

Дата: 18.03.2021 09:48

Вітаємо з Днем народження Бут Аллу Прокопівну, шановану мешканку Пісочинської громади, інспектора відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради!

Шановна Алло Прокопівно, прийміть наші щирі побажання міцного здоров'я, невичерпної енергії і творчого натхнення на втілення всіх ідей і планів! Хай у Вашому оточенні будуть лише вірні люди, в сімейному колі пануватимуть злагода та добробут, всі сподівання здійснюються! Бажаємо Вам завжди насолоджуватися життям і радіти новим враженням! Щастя, нових професійних досягнень, приємних подій і цікавих зустрічей!

З Днем народження!