Змагаються знавці української мови та літератури

Дата: 04.11.2019 09:44

03 листопада  на базі КЗ «Пісочинський ліцей» 33 учні 7-11-х класів закладів загальної середньої освіти Пісочинської селищної ради брали участь у ІІ (об’єднаної територіальної громади) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.

За результатами участі дітей журі визначили склад команди Пісочинської ОТГ на ІІІ (обласний) етап олімпіади:

- Кисіль Катерина Вікторівна, учениця 8 класу КЗ «Пісочинський ліцей» (учитель Нестеренко А.В.);

- Павлунік Андрій Юрійович, учень 9 класу КЗ «Пісочинський ліцей» ( учитель Демченко Н.І.);

- Рогач Іван Андрійович, учень 11 класу КЗ «Пісочинський ліцей «Мобіль» (учитель Гузовська О.Ю.)

Бажаємо їм успіху в подальшій інтелектуальній боротьбі!

Протоколи розміщено на сайті відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради в розділі «Олімпіади».