Новини освіти.

Дата: 11.02.2019 09:40

Молоді лідери прагнуть змінити не лише своє життя, а й життя всієї громади.

Популяризація спорту та здорового способу життя, створення креативних відпочинкових зон в парках, формування екологічної культури, мотивування мешканців брати відповідальність за своє життя та за свою громаду, розвиток творчих здібностей, розумового потенціалу та виявлення нових талантів, об’єднання різних цільових аудиторій заради спільної ідеї, покращення умов для комфортного і безпечного життя людей, розширення можливостей молоді – такі «проекти соціальної дії» навчилися створювати молоді та активні старшокласники закладів загальної середньої освіти Пісочинської селищної ради під час другого дня тренінгу за програмою «Активні громадяни» від Британської Ради.

07 лютого 2019 року старшокласники здобули навички проектного менеджменту для реалізації власних проектів. По закінченню тренінгу всі учасники отримали сертифікати міжнародного зразка від Британської Ради.
Підтримуємо наших лідерів у прагненні розбудови територіальної громади!