Семінар працівників психологічної служби.

Дата: 29.03.2019 09:39

28 березня на базі Комунальної  установи Харківської районної ради «Інклюзивно-ресурсний центр № 1» відбувся методичний  семінар для практичних психологів, соціальних педагогів, логопедів, асистентів учителя, асистентів вихователя дошкільних закладів освіти та закладів загальної середньої освіти за темою: «Організація освітнього процесу дітей з особливими освітніми потребами». Учасники семінару ознайомились з нормативно-правовими аспектами організації інклюзивного середовища в закладах дошкільної та загальної середньої освіти, основними напрямами роботи працівників психологічної служби з дітьми з особливими освітніми потребами. Директор Савенкова Наталя Анатоліївна ознайомила присутніх з системою психологічних та педагогічних послуг, що надаються дитині з особливими освітніми потребами фахівцями Комунальної установи Харківської районної ради «Інклюзивно-ресурсний центр № 1».