Привітання з Днем народження Стельмах О.П, викладача по класу фортепіано Комунального закладу  «Пісочинська школа мистецтв «АRT NOVA»

Дата: 23.10.2021 09:37

Вітаємо з Днем народження Стельмах Оксану  Павлівну, викладача по класу фортепіано Комунального закладу  «Пісочинська школа мистецтв «АRT NOVA»!

Шановна Оксано Павлівно, від щирого серця бажаємо Вам нових досягнень у професії, творчого натхнення, витримки та оптимізму, родинного благополуччя та гармонії у серці! Хай кожен Ваш день буде сповнений усмішками та радістю, в сімейному колі пануватимуть злагода та добробут, нові перемоги Ваших учнів завжди дарують насолодження! Щастя, достатку, підтримки рідних і розуміння колег. Хай всі мрії та сподівання здійснюються!

З Днем народження!