Відкритий перегляд заняття з пізнавально-дослідницької діяльності. Пісочинський ЗДО №1
Дата: 29.01.2021 09:32
Кількість переглядів: 13
27 січня в середній дошкільній групі "Білосніжка" Пісочинського ЗДО №1 (вихователь Болібок Л.В.) відбувся відкритий перегляд заняття з пізнавально-дослідницької діяльності "Математичні експерименти у дитячій лабораторії".
Під час заняття були використані кубики Блума та обладнання для дослідів. Діти відчували себе справжніми дослідниками, адже вони проводили математичні експерименти та досліджували властивості води. У ході заняття дошкільнята закріпили рахунок від 1 до 5, повторили числа сусіди, зображали геометричні фігури та знаходили асоціації до них. Заняття супроводжувалося мультимедійною презентацією та музичним оформленням. У маленьких дослідників залишилися гарні та яскраві враження.