Спортивні новини.

Дата: 22.03.2019 09:30

17 березня на базі КЗ «ФОК «Мобіль» відбувся турнір  з бойового самбо. У змаганнях, які проходили серед дітей 2004-2007 та 2008-2012 ррн в семи вагових категоріях, взяли участь вихованці секцій з самбо ФОК (Помиляйко), ФОК (Крикунов), Кадетський Корпус, Мерефа (СК Зевс), Мерефа (СК Ахілл), СК Спом, СК Кімура, Скіф; команди міст Дергачі,  Золочів, Балаклея, Чугуїв.

Спортсмени  нашої громади надзвичайно успішно виступили на турнірі, продемонстрував високу майстерність та нестримну волю до перемоги:

- ФОК (тренер Помиляйко): сім перших місць, шість других, дванадцять третіх місць;

- ФОК (тренер Крикунов):одно перше місце, два других, два третіх.

Всі юні спортсмени – учасники змагань, отримали дипломи та  солодощі від Пісочинської селищної ради, а переможців відзначено медалями та кубками!

Чудове свято спорту, юності, талантів подарувало учасникам турніру та всім вболівальникам незабутні враження та яскраві позитивні емоції! Пісочинський селищний голова Олег Чернобай особисто привітав талановитих самбістів, побажав їм успішних виступів та різноманітних змагань, перемог і нових досягнень!