СВЯТО МИСТЕЦТВА, ТАЛАНТУ, НАТХНЕННЯ

Дата: 30.03.2021 09:29

27 березня, у Міжнародний день театру, в Пісочинському палаці культури та мистецтв відбувся I Відкритий конкурс читців для дітей, підлітків та молоді "АНТРАКТ".

До складу поважного журі входили:

- лауреат Міжнародних і Національних конкурсів і фестивалів, член Національної спілки театральних діячів України, старший викладач кафедри режисури факультету театрального мистецтва Харківської державної академії культури Марина Василівна Островська;

- лауреат Міжнародних і Національних конкурсів і фестивалів, актриса театру та кіно, викладач театральних дисциплін, провідний методист відділу з методичної роботи комунального закладу «Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва» Наталія Олегівна Парасочкіна-Віхтинська;

- кандидатка мистецтвознавства, доцентка, викладачка дисципліни «сценічна мова» у ХНУ ім. І.П. Котляревського, актриса Харківського державного академічного російського драматичного театру імені О. С. Пушкіна – Людмила Миколаївна Колчанова;

- депутат Пісочинської селищної ради – Діна Валентинівна Співак;

5. Радник Пісочинського селищного голови, фахівець з організації культурно-масових заходів відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради, голова журі - Олександр Іванович Кашурін.

У конкурсі взяв участь 41 читець, кожен з яких вражав своєю унікальною неповторністю.

За підсумками конкурсу журі оголосило переможців:

І. КАТЕГОРІЯ "МАЛЮКИ"

- І-е місце, Мирослава Стороженко, м. Первомайський, Палац культури "Хімік", народний театр "Сучасник";

- ІІ-е місце Ніна Дрантусова, "Пісочинський ліцей "Мобіль";

- ІІ-е місце Злата Пінчук, Пісочинський ЗДО (ясла-садок) № 3 "ТЕРЕМОК".

ІІ. КАТЕГОРІЯ "ДІТИ"

- І-е місце Маргарита Мішина, театральний колектив “Арлекін”, Люботинський міський Будинок дитячої та юнацької творчості;

- ІІ-е місце Платон Страхов, КЗ «Пісочинський палац культури та мистецтв», народний театр-студія "Чудеса в решеті"»

- ІІІ-е місце Олексій Ямпольський, КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості «Імпреза»;

- ІІІ-е місце Ольга Шевченко , театральна студія «АРКАБАЛЕНО», керівник – Ірина Івченко-Никончук, Вовчанська ОТГ.

ІІІ. КАТЕГОРІЯ "ПІДЛІТКИ"

- І-е місце Оксана Гончарук, КЗ «Пісочинський палац культури та мистецтв», народний театр-студія "Чудеса в решеті";

- І-е місце Ольга Тихоненко, дитячий зразковий театр “Джерельце”, м. Мерефа;

- ІІ-е місце Софія Долга, дитячий зразковий театр “Джерельце”, м. Мерефа;

- ІІІ-е місце Кирило Мирович, театральний гурток КЗ «Пісочинський палац культури та мистецтв», смт Коротич.

ІV. КАТЕГОРІЯ "ДОРОСЛІ"

- І-е місце Ігор Жадан, Дар'я Васянович, КЗ «Пісочинський палац культури та мистецтв», народний театр-студія "Чудеса в решеті";

- ІІ-е місце Єлизавета Денисова, м. Первомайський, Палац культури "Хімік", народний театр "Сучасник".

V. СПЕЦІАЛЬНІ НОМІНАЦІЇ ЖУРІ

1.За оригінальне перевтілення:

- Георгій Авдонін, м. Первомайський, Палац культури "Хімік", народний театр "Сучасник";

- Надія Володченко, КЗ «Центр культури та дозвілля Малоданилівської селищної ради», театральний колектив «Маска».

2. За творчий пошук:

- Єгор Пілюгін, Дарина Стороженко. м. Первомайський, Палац культури «Хімік», народний театр «Сучасник».

3. За проникливе виконання твору:

- Поліна Литвинова, театральна студія «АРКАБАЛЕНО», керівник – Ірина Івченко-Никончук, Вовчанська ОТГ.

4. За змістовний вибір матеріалу:

- Денис Лисняк, народний театр «Зеркало+».

5. За творчий підхід до виховання патріотизму в молоді:

Людмила Борисівна Чаговець, вчитель КЗ "Коротичанський ліцей".

Всі учасники конкурсу отримали солодкі подарунки від Харківської бісквітної фабрики та настільні ігри від Пісочинського селищного голови Олега Чернобая.

Переможці отримали термочашки, а наймолодші учасники - набори для творчості від депутата Співак Д.В.

Організатори конкурсу – директорка Пісочинського палацу культури та мистецтв Наталія Миколаївна Устінова та творчий колектив Палацу висловлюють вдячність за допомогу в організації творчого заходу Пісочинському селищному голові Чернобаю Олегу Олександровичу, начальнику відділу освіти культури, молоді та спорту Бєловій Юлії Сергіївні, Харківській бісквітній фабриці в особі директора - Алли Орестівни Коваленко, депутату Пісочинської селищної ради Співак Діні Валентинівні.

В свою чергу ми, вірні шанувальники народного театру-студії «Чудеса в решеті» прихильники театрального мистецтва дякуємо чарівним музам та неймовірно талановитим митцям – Устіновій Наталії Миколаївні, Горяйновій Юлії Анатоліївні, а також всім, хто подарував нам незабутні враження від конкурсу! Ви – наша гордість!