Привітання з Днем народження Пруднікової С.М., спеціаліста І категорії з ведення бухгалтерського обліку відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради

Дата: 17.01.2022 09:28

Вітаємо з Днем народження Пруднікову Світлану Миколаївну, спеціаліста І категорії з ведення бухгалтерського обліку відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради!

Шановна Світлано Миколаївно, у цей святковий день прийміть наші привітання та побажання доброго здоров`я, щастя та благополуччя у родині! Нехай доля буде завжди прихильною до Вас і Ваших близьких, всі плани успішно реалізуються, професійні успіхи сповнюють серце гордістю! Бажаємо Вам завжди відчувати любов рідних, підтримку колег, радіти кожному дню та дарувати радість іншим!

З Днем народження! Нехай всі Ваші мрії здійснюються!