Привітання з Днем народження Литовченко Н.С., спеціаліста І категорії з ведення бухгалтерського обліку відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради.

Дата: 26.02.2020 09:27

Вітаємо з Днем народження Литовченко Наталію Сергіївну, спеціаліста І категорії з ведення бухгалтерського обліку відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради!

Дорога Наталіє Сергіївно! Від щирого серця бажаємо Вам завжди відчувати прихильність долі! Ваш високий професіоналізм, неймовірна працелюбність і відповідальність викликають повагу, а неповторна позитивна енергетика, чарівна усмішка, добра вдача та доброзичливість захоплюють! Нехай у Вашому житті панують любов і гармонія! Здоров’я завжди буде міцним, творче натхнення даруватиме нові грандіозні плані та ідеї, спілкування з люблячими Вас людьми даруватиме насолоду та радість. Здійснення заповітних мрій, нових яскравих вражень щодня, професійних звершень на благо нашої громади! Цінуємо, поважаємо, любимо!

З Днем народження!