Турнір з бойового самбо «Весна»

Дата: 22.03.2021 09:27

21 березня в Комунальному закладі «ФОК «Мобіль» пройшов турнір з бойового самбо «Весна».

Спортивне свято відбулось за підтримки Пісочинського селищного голови Олега Чернобая, депутатів Пісочинської селищної ради Діни Співак, Андрія Валяєва, Юлії Бєлової. Адміністрація ФОКу висловлює вдячність Пісочинському селищному голові та депутатському корпусу селищної ради за всебічне сприяння розвитку спорту на території Пісочинської громади та допомогу в проведенні спортивного заходу. Турнір проводився в двох вікових категоріях: 2008-2009 ррн та 2011-2012 ррн. Всі юні спортсмени, які брали участь у заході, посіли призові місця й були нагороджені медалями та дипломами.

Вітаємо юних самбістів громади і бажаємо їм нових перемог та успіхів у майбутньому!

Дякуємо наставнику молоді - тренеру Помиляйку Геннадію Віталійовичу за гідну підготовку молоді до змагання та особистий приклад любові до спорту! Наші діти – найталановитіші!

#ФОК_Мобіль #Спорт_Пісочин_громада