Привітання з ювілеєм Сасіної О.О., директора комунального закладу "Пісочинська ЗОШ I – III ступенів", Почесного громадянина Пісочина

Дата: 25.09.2020 09:26

Вітаємо з ювілеєм Сасіну Оксану Олександрівну, директора комунального закладу "Пісочинська ЗОШ I – III ступенів", Почесного громадянина Пісочина!

Шановна Оксано Олександрівно! У цей святковий день зичимо Вам завжди відчувати гордість за успішне втілення всіх планів і задумів!
Ваша прихильність до благородного покликання, високий професіоналізм, щира турбота про юне покоління та добробут громади, активна громадянська позиція та небайдужість викликають глибоку повагу! Завдяки Вашому мудрому керівництву забезпечується злагоджена праця колективу, створюються всі умови для гармонійного розвитку дітей та здобуття ними високоякісної освіти!
Нехай Ваше здоров’я завжди буде міцним, кожен день сповнений натхнення та радості, в родині панують любов і злагода. Бажаємо Вам нових професійних успіхів і досягнень у всіх сферах Вашого життя!
З ювілеєм!