Увага! З 00 годин 00 хвилин 6 квітня на території Пісочинської селищної ради встановлено "червоний рівень" епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19

Дата: 05.04.2021 21:26

Шановні мешканці!

05 квітня відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Пісочинської селищної ради.

Згідно протоколу КТЕБ №2 від 05.04.2021р.

1. З 00 годин 00 хвилин 6 квітня на території Пісочинської селищної ради встановлено "червоний рівень" епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19.

2. Вводяться додаткові обмеження до обмежень, передбачених жовтим і помаранчевим рівнями епідемічної небезпеки.

Шановні мешканці, Пісочинська селищна рада нагадує Вам про необхідність дотримання карантинних вимог. Від Ваших дій залежить благополуччя та життя Ваших близьких!