"Міні Міс Пісочин-2020"

Дата: 23.09.2020 09:25

19 вересня 10 найчарівніших і найчудовіших дівчат нашого селища взяли участь у конкурсі "Міні Міс Пісочин-2020".
За результатами титул "ІІ ВІЦЕ МІНІ МІС ПІСОЧИН" отримала Софія Кузьменко ( КЗ "Пісочинський ліцей "Мобіль" ), титул "І ВІЦЕ МІНІ МІС ПІСОЧИН" виборола Аліса Селезньова (КЗ "Пісочинський ліцей"), переможницею конкурсу краси і творчості стала Маргарита Козирєва (КЗ "Пісочинський ліцей").
Пісочинський палац культури та  мистецтв висловлює вдячність  партнерам, завдяки яким вкотре проходить конкурс: Пісочинська селищна рада, ПАТ "Харківська бісквітна фабрика",  Харківський обласний благодійний фонд "Щасливий дім".
Пісочинський палац культури та мистецтв висловлює вдячність за підтримку депутатам Пісочинської селищної ради - Андрію Петровичу Валяєву і Діні Валентинівні Співак, продюсерському центру "Європа" і школі танців "Crazy Dance World".

Вітаємо чарівних дівчат - учасниць конкурсу! Ви - наша гордість!