Привітання з Днем народження Севолодської В.В., учителя російської мови та зарубіжної літератури Комунального закладу "Пісочинський ліцей"

Дата: 29.01.2021 09:23

Вітаємо з ювілеєм Севолодську Валентину Василівну, учителя російської мови та зарубіжної літератури Комунального закладу "Пісочинський ліцей"!

Шановна Валентино Василівно! У цей святковий день прийміть наші привітання та щирі побажання щастя! Дякуємо за прихильність до свого благородного покликання та професіоналізм найвищого рівня, безмежну любов до своїх учнів і особистий внесок у розвиток освіти Пісочинської громади! Зичимо Вам, дорога Валентино Василівно, міцного здоров`я, нових професійних успіхів, злагоди та благополуччя у родині, невичерпного натхнення, втілення всіх планів!

З ювілеєм!