Привітання з Днем народження Кашуріна О.І., радника Пісочинського селищного голови з питань культури, Почесного громадянина Харківського району

Дата: 06.04.2021 09:23

Вітаємо з Днем народження Кашуріна Олександра Івановича, радника Пісочинського селищного голови з питань культури, Почесного громадянина Харківського району!

Шановний Олександре Івановичу, у цей святковий день прийміть наші щирі побажання чарівного творчого натхнення та невичерпної наснаги на втілення всіх ідей і задумів! Нехай здоров`я завжди буде міцним, настрій – радісним і бадьорим, родинне благополуччя сповнює серце радістю! Зичимо Вам щастя, достатку, насиченого яскравими враженнями та цікавими подіями життя, здійснення всіх сподівань. Нехай доля буде прихильною до Вас і Ваших близьких!

З Днем народження!