Привітання з Днем народження Остапенко А.С., спеціаліста 1 категорії з питань освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради

Дата: 02.06.2021 09:20

Вітаємо з Днем народження Остапенко Олену Сергіївну, спеціаліста 1 категорії з питань освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради!

Шановна Олено Сергіївно, у цей радісний святковий день прийміть наші привітання та побажання міцного здоров'я, удачі, благополуччя, добра, радості, любові та щастя, гарного настрою, щирих усмішок, яскравих вражень, гармонії у серці й на душі! Нехай тепло і затишок завжди наповнюють Вашу сімейну оселю, сонячне світло зігріває в будь-яку погоду, всі починання й щоденні справи будуть успішними! Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, всі негаразди оминають стороною, а всі найсміливіші заповітні бажання збудуться!

З Днем народження!