Привітання з Днем народження Зоріна  В.В., звукорежисера Комунального закладу «Песочинский Палац культури та мистецтв».

Дата: 19.04.2019 09:19

Вітаємо з Днем народження Зоріна  Віталія Володимировича, звукорежисера Комунального закладу «Песочинский Палац культури та мистецтв»!

Віталій Володимирович - професіонал високого рівня, відповідальний та надійний. Натхненний та позитивний, він – щира, порядна та доброзичлива людина, натхненна та позитивна!

Шановний Віталію Володимировичу! У цей святковій день прийміть наші побажання гарного міцного здоров`я та постійного творчого натхнення! Нехай любов, злагода та добробут у Вашій родині завжди дарують Вам відчуття щастя та задоволення, а підтримка вірних друзів забезпечує наснагу на нові професійні звершення! Бажаємо Вам позитивних радісних днів,  яскравих вражень та нових творчих задумів! З Днем народження!