ПЕРШЕ ЗАСІДАННЯ АТЕСТАЦІЙНОЇ КОМІСІЇ

Дата: 18.10.2021 09:10

13 жовтня 2021 року відбулося перше засідання атестаційної комісії ІІ рівня при відділі освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради, на якому були присутні 8 з 10 членів атестаційної комісії. Під час засідання розглянуті питання:

- Ознайомлення з наказом відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради від 06.09.2021 № 95-ОД «Про утворення атестаційної комісії ІІ рівня при відділі освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради та атестацію педагогічних працівників Пісочинської селищної об'єднаної територіальної громади в 2021/2022 навчальному році». Про форму голосування членів атестаційної комісії на засіданнях.

- Про план роботи та графік засідань атестаційної комісії ІІ рівня в 2021/2022 навчальному році.

- Про розподіл функціональних обов'язків між членами атестаційної комісії ІІ рівня.

- Про затвердження списків педагогічних працівників, які атестуватимуться комісією ІІ рівня в 2021/2022 навчальному році.

- Про вивчення професійної діяльності педпрацівників, які атестуватимуться комісією ІІ рівня в 2021/2022 навчальному році.

Працівникам відділу освіти доручено вивчити професійну діяльності педпрацівників.