ВІТАЄМО З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ТЕАТРУ!

Дата: 27.03.2023 09:09

27 березня світ відзначає Міжнародний день театру.

Другий рік поспіль ми зустрічаємо свято в умовах війни. Завдяки людям, які присвятили себя мистецтву, театральне життя у нашій громаді продовжує свій розвиток!

Сьогодні ми вітаємо народний театр студію "ЧУДЕСА В РЕШЕТІ" - наших улюблених акторів, вітаємо керівників та наставників юних талантів зі святом! Дякуємо вам за те, що незважаючи на складний небезпечний час, ви залишаєтеся з нами! Ви щедро ділитися з нами своїм дивовижним світом Мистецтва, даруючи радість, яскраві емоції та незабутні враження.

Ми також вітаємо всіх, хто підтримує бурхливими оваціями та добрими словами акторів! Ви надихаєте митців на нові шедеври!

Бажаємо нашим акторам миру, натхнення, розвитку таланту, успішного втілення творчих задумів. Своїм мистецтвом ви наближаєте Перемогу!

З ДНЕМ ТЕАТРУ! ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!