ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ОСТАПЕНКО О.С., СПЕЦІАЛІСТА 1 КАТЕГОРІЇ З ПИТАНЬ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

Дата: 02.06.2023 09:06

Вітаємо з днем народження Остапенко Олену Сергіївну, спеціаліста 1 категорії з питань освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради!

Дорога Олено Сергіївно, нехай здійсняться всі Ваші заповітні сподівання!

Хай щедра доля буде прихильною до Вашої родини, оберігаючи від негараздів і даруючи всі земні блага!

Бажаємо миру та благополуччя, відмінного здоров`я, невичерпного оптимізму, затишку й достатку у родинній домівці, віри в серці, гармонії у душі!

Нехай Господь допомагає Вам у всіх добрих справах, рідні розуміють і підтримують, любов додає сил і надихає на нові звершення!

Залишайтеся завжди такою ж прекрасною, чуйною та енергійною, даруйте нам своє душевне тепло, насолоджуйтеся кожною миттю, будуйте плани та успішно їх втілюйте!

З днем народження!