Семінар для вчителів англійської мови від видавництва англомовної літератури MM Publications за участі вчителів КЗ «Пісочинського ліцею «Мобіль».

Дата: 13.03.2020 09:02

10 березня на базі ХНУРЕ вчителі кафедри іноземної філології відвідали методичний семінар, який був організований видавництвом MM Publications та компанією «Лінгвіст». Семінар, де головним спікером виступив - висококваліфікований досвідчений тренер Angela Konstance, був проведений в форматі он-лайн конференції. Всі присутні отримали цінні поради щодо організації групової роботи на уроці,а також взяли участь в інтерактивному практичному воркшопі,присвяченому викладанню англійської мови в початковій школі. По завершенні семінару кожен учасник отримав сертифікат.