ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ШТОДИ В.М., ЗАВІДУВАЧА БЕРЕЗІВСЬКОЇ ФІЛІЇ (ГІМНАЗІЇ) КЗ "ПІСОЧИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ"

Дата: 04.08.2023 09:00

Вітаємо днем народження Штоду Віру Михайлівну, Почесного громадянина Березівки, завідувача Березівської філії (гімназії) Комунального закладу «Пісочинський ліцей»!

Шановна Віро Михайлівно, прийміть найщиріші привітання з нагоди дня Вашого народження!

Нехай у Вашій прекрасній родині панують мир, любов, взаєморозуміння та добробут, життя буде сповнене радістю, міцне здоров`я та творче натхнення сприятимуть втіленню всіх задумів, нові досягнення колективу та успіхи Ваших учнів сповнюють серце гордістю та дарують сили на нові перемоги!

Бажаємо Вам лише приємних подій і радісних хвилювань, щедрої долі та всіх земних благ!

З днем народження!