Привітання з Днем народження Радченко Л. В., бухгалтера відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради.

Дата: 25.06.2019 08:57

Вітаємо з Днем народження Радченко Людмилу Василівну, бухгалтера відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради!
     Шановна Людмило Василівно! У цей радісний день бажаємо Вам щасливого, сповненого любові та радості життя, яке подарує Вам втілення всіх заповітних мрій, яскраві враження, позитивні емоції і незабутні спогади! Ваш професіоналізм, врівноваженість, доброзичливість і щирість викликає захоплення та повагу. Нехай міцне здоров’я, підтримка вірних друзів, злагода та добробут у родині стануть запорукою для підкорення нових професійних висот, нових планів та ідей!                                        З Днем народження!