Новини спортивного життя громади. Чемпіонат Харківського району з футболу

Дата: 06.10.2021 08:56

У неділю, 03 жовтня, відбулись матчі 20-го туру чемпіонату Харківського району з футболу. Найцікавішою та найважливішою для нашої громади грою була зустріч в Мерефі, де претенденти на вищі нагороди в конференції "Південь" виборювали вкрай важливі для них залікові очки. Місцевий "Авангард" перед зустріччю на 2 очки поступався чемпіону 2020 року - ФК "Березівка". Мотивація та налаштування гравців нашої команди, прагнення підтвердити звання абсолютного Чемпіону Харківського району зробили свою справу: впевнена перемога ФК "Березівка" з рахунком 3:0! Березівці не надали господарям поля жодних шансів на успіх, вже після першого тайму рахунок міг бути набагато більшим ніж 2:0, але мереф'янам щастило. У складі ФК "Березівка" відзначились Олександр БРИНЬКО - 2 голи та Ігор ЛУЦЕНКО. Вітаємо наших гравців з впевненою перемогою! Лідер конференції "Промінь" Коротич також впевнено переміг "Пісочинець" 5:2 та перед останніми двома турами на одне очко випереджає ФК "Березівка". Тому, вінцем боротьби в конференції "Південь" стане протистояння між ними, яке відбудеться в цю неділю, 10 жовтня, на стадіоні селища Березівка. Початок зустрічі о 16:00. Завітайте на цю подію - яскраві емоції вам гарантовані!