Привітання з ювілеєм Іонцевої А.Ю., Почесного громадянина Пісочина, заступника директора з навчально – виховної роботи Комунального закладу «Пісочинський ліцей».

Дата: 05.02.2020 08:56

Вітаємо з ювілеєм Іонцеву Аллу Юріївну, Почесного громадянина Пісочина, заступника директора з навчально – виховної роботи Комунального закладу «Пісочинський ліцей»!

Професіонал своєї справи, чий педагогічний стаж становить 38 років, Алла Юріївна - взірець принциповості, методичності та пунктуальності.
Шановна Алло Юріївно! У цей радісний святковий день щиросердно бажаємо вам творчого натхнення на нові професійні звершення. Нехай здоров’я буде міцним, настрій – бадьорим, успіхи у всіх сферах життя дарують відчуття гордості та задоволення. Зичимо Вам злагоди та добробуту в родині, надійних друзів і однодумців, підтримки колег та любові учнів!

З ювілеєм!