Привітання з Днем народження Коробка В.І., водія автотранспортних засобів відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради

Дата: 18.11.2020 08:56

Вітаємо з ювілеєм Коробка Василя Івановича, водія автотранспортних засобів відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради!

Шановний, дорогий Василю Івановичу! Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров`я!
Ваш професіоналізм заслуговує глибокої поваги, а чесноти викликають захоплення. Тактовність, врівноваженість, делікатність і увага, які Ви виказуєте при спілкуванні – це взірець для наслідування!
Нехай Ви та Ваша родина відчуватиме прихильність долі, а прикрості та негаразди хай оминають стороною. Зичимо Вам душевного тепла, успіхів у здійсненні всіх задумів, взаєморозуміння та достатку у сімейному колі.

З ювілеєм!