ПРИВІТАЛИ З ПРИЙДЕШНІМИ НОВОРІЧНИМИ СВЯТАМИ КОЛЕКТИВИ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ТА СПОРТУ ГРОМАДИ

Дата: 30.12.2022 08:53

Пісочинський селищний голова Олег Чернобай разом із депутатом Харківської обласної ради Любов’ю Канцедал привітали з прийдешніми святами колектив КЗ «Пісочинський ліцей «Джерело» та подякували за активну роботу, відданість дітям і небайдужість до життєдіяльності громади, за те, що допомагали людям у такий важкий час, долучаючись до розподілу гуманітарних продовольчих наборів.

Також вони завітали з привітаннями  до КЗ ФОК «Мобіль» та КЗ «Пісочинська ДЮСШ» та подякували тренерам, які попри всі негаразди, не втрачали надії на краще та готували юних спортсменів до нових змагань.

Зичимо у новому році здоров’я, добробуту, реалізації всіх планів та нових звершень!

Все буде Україна!

І буде мир, і будуть нові перемоги!