Особистий приклад та створення умов для гармонійного розвитку дитини – основний напрямок роботи працівників Пісочинського закладу дошкільної освіти (дитячий садок) №1

Дата: 24.01.2019 20:00

- Зимова фортеця. Завдяки спільним дружнім зусиллям маленьких вихованців та працівників закладу у садочку будуть проходити веселі зимові розваги навколо чудової фортеці.
- Виставка зимових композицій. Наприкінці новорічно-різдвяних святкувань разом із вихователями, помічниками вихователів і батьками дітки долучалися до створення цікавих, неповторних творчих композицій на зимову тематику. Композиції ще довго будуть милувати око працівників, вихованців, батьків та всіх гостей закладу!
- Акція "Допоможи зимуючим птахам". Дітки разом із батьками зробили їдальні для птахів і підгодовують пернатих. Вихователі познайомили вихованців із зимуючими птахами нашої країни, читають їм казки та оповідання. Дітки малюють птахів та проводять за ними спостереження на прогулянці. Тема цієї акції була вибрана невипадково - адже саме птахи, які оточують людину увесь рік, приносячи користь і радість, в холодний час потребують особливої турботи.
Різноманітні заняття, які проводять вихователі, створюють надзвичайно доброзичливу, душевну, творчу атмосферу у садочку!