Привітання з Днем народження Шуригіної В.І., в.о. директора комунального закладу «Пісочинська ДЮСШ»

Дата: 13.12.2021 08:48

Від щирого серця вітаємо з ювілеєм Шуригіну Валентину Іванівну, в.о. директора комунального закладу «Пісочинська ДЮСШ», тренера з волейболу КЗ «ФОК «Мобіль»!

Шановна Валентино Іванівно! У цей прекрасний святковий день прийміть наші щирі привітання та побажання міцного здоров’я, невичерпної енергії, творчого натхнення та всеохоплюючого відчуття щастя! Нехай рідні завжди дарують свою увагу та підтримку, у сімейному колі панують злагода й благополуччя, нові успіхи вихованців сповнюють серце гордістю! Дякуємо Вам за професіоналізм і відповідальність, щиру турботу про юне покоління громади та особистий приклад любові до спорту! Ваша неймовірна порядність і добра вдача захоплюють нас! Нехай доля буде прихильною до Вашої родини, кожен день буде сповнений радісних емоцій, нові професійні успіхи сприяють розвитку спорту в нашій громаді!

З Днем народження!