Новини футболу. Кубок Харківського району

Дата: 13.08.2021 08:43

11 серпня пройшли чвертьфінальні матчі на Кубок Харківського району з футболу за участі двох команд нашої громади.

ФК "Березівка" грала з лідером конференції "Північ"- командою "Маяк" Глибоке. Безкомпромісна боротьба лідерів конференцій закінчилась нічиєю 0:0. Долю переможця вирішували післяматчеві пенальті. 4:3 на користь ФК "Березівка". МОЛОДЦІ хлопці!!!

Інший двобій відбувався на футбольному полі селища Пісочин, де місцевий "Пісочинець" приймав ФК "Липці". На жаль, господарі поступились з рахунком 0:2, але керівники команди подали офіційний протест, щодо порушень регламенту проведення турніру з боку ФК "Липці". Найближчим часом це питання буде розглянуте на засіданні виконкому федерації футболу Харківського району.

З нетерпінням очікуємо продовження! Бажаємо нашим командам перемог у майбутніх іграх!