Олімпіада з іноземних мов

Дата: 02.12.2019 08:42

01 грудня  36 учнів 8-11-х класів закладів загальної середньої освіти Пісочинської селищної ради були учасниками ІІ (на рівні об’єднаної територіальної громади) етапу Всеукраїнської олімпіади з іноземних мов (англійської, німецької). Уперше на рівні Пісочинської ОТГ до олімпіади були залучені учні 4-х класів.

Вітаємо всіх ПЕРЕМОЖЦІВ та їх учителів! (З результатами участі в олімпіаді можна ознайомитися на сайті відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної радив розділі «Олімпіади»).

До участі ІІІ (обласному) етапі будуть готуватися:

- з англійської мови: учні КЗ  «Пісочинський ліцей «Мобіль», учитель Богомаз Т.О.: Дешаліт Кирило (8 клас),  Кукліна Марія (9 клас), Остапченко Данило (11 клас); учитель Російчук Н.А.: Циганко Анастасія (10 клас);

-  з німецької мови: учениця 9 класу КЗ «Пісочинський ліцей» Єременко Марія (учитель Піковець В.В.).

Бажаємо досягти високих результатів!