A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Дата: 29.12.2021 08:42
Кількість переглядів: 16

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі –  ДК 021:2015:  50313000-2 Технічне обслуговування і ремонт копіювально-розмножувальної техніки «Послуги з заправки та відновлення картріджів»

(відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, його категорія: Відділ освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської  селищної  ради

 (код ЄДРПОУ 42455321)

1. Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначено відповідно до потреб у закупівлі з урахуванням вимог законодавства. Технічні, якісні та кількісні характеристики «Послуги з заправки та відновлення картріджів» згідно  з фактичними обсягами надання послуг закладам Відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради.

 2. Обгрунтування розміру бюджетного призначення: 

Розмір бюджетного призначення на 2022 рік по «Послуги з заправки та відновлення картріджів» згідно  з фактичними обсягами послуг закладів Відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради та затверджений рішенням Пісочинської селищної ради на 2022 рік в сумі  62 610,00 гривень з ПДВ.

3. Обгрунтування розміру очікуваної вартості предмета закупівлі:

 Розмір очікуваної вартості предмета закупівлі визначено виходячи з потреб закладів, що підпорядковані Відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської  селищної  ради. В вартість послуг входять обґрунтовані витрати Виконавця, пов’язані характеристики «Оброблення вигрібних ям і відстійників відходів» згідно  з фактичними обсягами закладів Відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради.

 

Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі:

Згідно із технічним завданням за посиланням: http://UA-2021-12-16-004556-c


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень