ПРИВІТАННЯ З ЮВІЛЕЄМ ПЕТРЕНКА І.В., СПЕЦІАЛІСТА 1 КАТЕГОРІЇ З ПИТАНЬ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

Дата: 26.07.2023 08:37

Вітаємо з ювілеєм Петренка Ігоря Володимировича, спеціаліста 1 категорії з питань освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради!

Щиро бажаємо Вам, шановний Ігорю Володимировичу, миру, здоров`я, добробуту та вірної удачі у всіх справах!

Нехай рідні люблять та підтримують Вас, колеги шанують, робота завжди дарує задоволення та приносить достаток, час у сімейному колі з близькими людьми додає сил і натхнення!

Хай доля буде щедрою та прихильною до Вас, успіх вінчає всі починання, труднощі та перепони долаються Вами легко та без особливих зусиль, оптимізм і гарне почуття гумору дозволяють завжди сприймати реальність з усмішкою!

Будьте щасливі!

З ювілеєм!