ДО УВАГИ ВИПУСКНИКІВ І АБІТУРІЄНТІВ

Дата: 09.02.2023 08:37

Верховна Рада України ухвалила рішення: ДПА-2023 для 11 класів скасовано, а порядок вступу до ЗВО цьогоріч знову буде відмінним від класичного. Його буде визначати Міністерство освіти і науки.

Про це повідомила народна депутатка України Юлія Гришина.

Депутати підтримали в першому читанні відповідний законопроєкт №8228-1.
«Причина таких рішень всім вже давно відома – повномасштабна війна рф проти України. Ми маємо зробити все, щоб убезпечити наших дітей від можливих негативних наслідків цієї війни», – наголосила пані Юлія.

Як проходитиме цьогорічне НМТ:
- На тестуванні буде 2 основних предмети (українська мова і математика) і третій на вибір (історія України, іноземна мова, біологія, фізика чи хімія).
- Тест можна скласти за один день, 180 хв на всі предмети.
- Пройти тестування можна буде у спецобладнаних комп’ютерних аудиторіях закладів освіти у населених пунктах України та деяких країнах за кордоном.
- Якщо під час тестування буде повітряна тревога, випускники перейдуть у бомбосховище. В разі, якщо вона триватиме довго, вони матимуть змогу пройти НМТ в інший день.

Бажаємо всім високих балів!

/ОСВІТНІЙ ЦЕНТР ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ/