ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ УСТІНОВОЇ Н.М., ДИРЕКТОРА ПІСОЧИНСЬКОГО ПАЛАЦУ КУЛЬТУРИ ТА МИСТЕЦТВ

Дата: 26.07.2023 08:34

Вітаємо з Днем народження Устінову Наталію Миколаївну, Почесного громадянина Пісочина, директора Комунального закладу «Пісочинський палац культури та мистецтв», режисера народного театру-студії «Чудеса в решеті»!

Шановна Наталіє Миколаївно, наша прекрасна та неповторна Муза!

Щиро бажаємо Вам завжди відчувати любов близьких і викликати захват у своїх прихильників!

Нехай реалізуються всі плани та навіть самі феєричні задуми, у родині панують любов, лад, достаток, друзі підтримують всі починання, душа завжди залишається молодою та прекрасною!

Міцного здоров’я зичимо Вам і Вашим рідним, невичерпного оптимізму та натхнення, нових мистецьких шедеврів та успіху у всіх сферах життя!

Хай всі Ваші мрії здійсняться!

З днем народження!