ПРИВІТАННЯ З ЮВІЛЕЄМ НОЗДРІНОЇ О.В., ДИРЕКТОРА ПІСОЧИНСЬКОГО ЗДО (ЯСЛА-САДОК) №3 "ТЕРЕМОК"

Дата: 26.07.2023 08:32

Вітаємо з ювілеєм Ноздріну Оксану Валеріївну, директора Пісочинського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) №3 «Теремок»!

Шановна Оксано Валеріївно, прийміть найщиріші привітання з нагоди дня Вашого народження!

Дякуємо за те, що Ви завжди турбуєтеся про своїх підопічних і дбаєте про добробут громади! За те, що попри небезпеку Ви залишаєтеся на своєму посту та допомагаєте людям.

Завдяки Вашому мудрому керівництву колектив закладу функціонує як єдине ціле. Усі працюють з великою віддачею, і тому садочок досягає успіхів у будь-якій справі!

Від щирого серця, з любов`ю та захватом, бажаємо Вам і Вашій родині миру, відмінного здоров`я, невичерпної наснаги, достатку та благополуччя!

Нехай збуваються всі сподівання, улюблена професія приносить радість, успіхи дітей сповнюють серце гордістю!

Будьте щасливі, натхненні, оптимістичні! Нехай людська шана буде подякою Вам за уміння творити добро!

Щедрої долі та Божої благодаті!

З ювілеєм!