Відділ освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради

Засідання школи педагогічної майстерності вчителів початкових класів

29 жовтня 2019 року на базі Комунального закладу «Пісочинський ліцей» під керівництвом Ірини Руднєвої (учитель КЗ «Березівська ЗОШ»)  відбулося засідання школи педагогічної майстерності вчителів початкових класів з теми «Сучасні педагогічні технології – засіб формування творчої активності молодших школярів».

Керівник методичного об’єднання вчителів початкової школи Пісочинської ОТГ Юлія Алешко акцентувала увагу присутніх на  особливостях організації освітнього процесу відповідно до Концепції Нової української школи, в якій головним принципом є дитиноцентризм, розвиток  талановитості кожної дитини. З огляду на це і було побудовано заняття школи педагогічної майстерності.

Учителі детально розглянули питання щодо сучасних педагогічних технологій та методів навчання з метою формування творчої активності учнів, дослідницької діяльності учнів.

Учасники засідання поділилися досвідом щодо впровадження мнемотехніки в освітній процес, розглянули вправи щодо застосування мнемотехнічних прийомів на уроках математики, навчання грамоти, української мови та читання.

 



« повернутися до списку новин