Відділ освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради
» НОВИНИ та АНОНСИ » Вітаємо з Днем Соборності та Свободи України!
Вітаємо з Днем Соборності та Свободи України!
Дата: 22.01.2021 08:02
Кількість переглядів: 12
Щорічно 22 січня ми відзначаємо одне з найважливіших державних свят - День Соборності та Свободи України.
В грудні 1918 року лідерами Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки був підписаний своєрідний поєднувальний договір, який увійшов в сучасну історію як «Акт злуки». 22 січня 1919 року він був публічно оприлюднений у Києві на Софійській площі.
Шановні мешканці Пісочинської громади, вітаємо Вас зі святом! Тільки в нашій єдності сила і перемога! Хай любов до рідного краю згуртовує нас, а спільна праця сприяє процвітанню України! Миру, злагоди та благополуччя нашій країні та кожній українській родині!