Привітання з Днем народження Коробка В.І., водія автотранспортних засобів відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради

Дата: 18.11.2021 07:19

Вітаємо з Днем народження Коробка Василя Івановича, водія автотранспортних засобів відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради!

Шановний Василю Івановичу, від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров`я, щедрої долі та вірного ангела-охоронця, який оберігатиме Вашу родину від усіх негараздів! Дякуємо Вам за професіоналізм, відповідальність і порядність, за Вашу доброзичливість і врівноваженість! Хай Ваше серце завжди буде сповнене щастя, у сімейному колі пануватимуть злагода та добробут, робота приносить задоволення й достаток! Зичимо радісних емоцій, успіхів у всіх починаннях, наснаги у справах і натхнення на нові ідеї!

З Днем народження!