Привітання з Днем народження Фещенко Т.В., головного бухгалтера відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради.

Дата: 28.05.2019 00:05

Вітаємо з Днем народження Фещенко Тетяну Василівну, головного бухгалтера відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради!
Тетяна Василівна - професіонал високого рівня, який своєю працездатністю та відповідальністю служить взірцем для колег. Доброзичлива людина, яка завжди прийде на допомогу, вона користується щирою повагою оточуючих.
Шановна Тетяно Василівно! У цей святковий день прийміть наші щирі побажання щастя! Нехай Ваше здоров`я та здоров`я найближчих буде міцним, у серці завжди панує весна, у родині - злагода! Бажаємо успішного втілення всіх задумів і нових професійних досягнень, добробуту, радісного, бадьорого настрою! З Днем народження!