Привітання з Днем народження Петік Ю.Я., керівника гуртка виготовлення сувенірів Комунального закладу «ЦЮДТ «Імпреза».

Дата: 28.05.2019 00:00

Вітаємо з Днем народження Петік Юлію Яківну, керівника гуртка виготовлення сувенірів Комунального закладу «ЦЮДТ «Імпреза»!

Скромна, чуйна, щира та доброзичлива, Юлія Яківна - талановита майстриня, яка створює неповторні вироби. Вона щедро ділиться своїми вміннями з учнями, виховуючи в них любов до мистецтва!
Шановна Юліє Яківно! Бажаємо Вам щастя, любові, злагоди та добробуту в родині, міцного здоров’я, втілення всіх задумів! Нехай Вас завжди оточують добрі, вірні Вам люди, а натхнення дарує нові творчі ідеї! Гарних, радісних днів, яскравих вражень, задоволення від життя! З Днем народження!