ЗАВЕРШИЛИСЯ НАВЧАННЯ ТА ПЕРЕВІРКА ЗНАНЬ З ПИТАНЬ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ

Дата: 16.05.2024 11:33

14 травня 2024 року завершилися навчання та перевірка знань для керівників та відповідальних осіб закладів освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради з питань пожежної безпеки.

Майстром виробничого навчання навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Харківської області Сергієм Анатолійовичем Рашкевич було проведено курс навчальних занять із працівниками закладів Пісочинської селищної ради з питань пожежної безпеки.

Під час навчальної роботи опрацьовані такі питання:

- законодавчі та нормативно-правові документи, зміни до них з урахуванням військового стану;

- організація роботи з питань пожежної безпеки на об’єктах господарювання; - організація та проведення об’єктових тренувань з евакуації;

- порядок виконання дій у разі виникнення пожежі;

- використання вогнегасників та інших засобів пожежогасіння;

- небезпеки, що сприяють виникненню пожежі;

- зміст оформлення поверхових планів евакуації;

- використання засобів індивідуального захисту та інші питання за викликами сьогодення.

Також учасники навчань ознайомилися з відеоматеріалами щодо видів засобів пожежогасіння та правил використання вогнегасників, отримали інформаційні матеріали для використання в роботі.

Дякуємо Сергію Анатолійовичу, майстру виробничого навчання навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Харківської області, за змістовні заняття з безпекової галузі.