A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради

Організація освітнього процесу під час дистанційного навчання

Дата: 10.11.2020 17:18
Кількість переглядів: 14

Через пандемію коронавірусу прийнято рішення про переведення на дистанційний режим роботи здобувачів освіти 5-х – 11-х класів закладів освіти Пісочинської селищної ради до 23 листопада 2020 року.

З метою забезпечення якості дистанційного навчання заклади освіти громади обрали безкоштовні ресурси Google Classroom та ZOOM. Організація освітнього процесу здійснюється з дотриманням вимог щодо захисту персональних даних, а також санітарних правил і норм.

Виклики, що постали перед освітянською спільнотою вимагають від педагогів, батьків, учнів не лише неймовірних зусиль й важкої щоденної самоорганізації, а й тісної комунікації, партнерських відносин, співпраці та підтримки один одного. Об'єднавши зусилля за ради наших дітей, ми гідно пройдемо випробування  пандемією та дистанційним навчанням.

Для нас важливо, щоб освітній процес тривав та був якісним і безпечним, тому прагнемо налагодження зворотнього зв'язку зі сторони батьківської громадськості.

З метою швидкого реагування відділ освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради просить надсилати свої питання, зауваження, коментарі щодо організації дистанційного навчання в школах громади на електронну адресу: pisochin-osvita@ukr.net або за телефоном: 766 01 19.

Заздалегідь вдячні за порозуміння та співпрацю.


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень