#Разом_у_вихідні #Творча_родина

Шановні батьки!

Рубрика  #Разом_у_вихідні #Творча_родина буде знайомити вас із досвідом цікавих творчих занять. Кожна дитина унікальна та талановита, а вихователі наших садочків допоможуть розвинути здібності малечі! Різноманітні майстер-класи, які будуть опубліковані на офіційних джерелах відділу освіти, спрямовані на розвиток здібностей Вашої дитини та організації спільного родинного дозвілля у вихідні дні. Відчуйте гордість від шедеврів, створених власноруч!

Коротичанський ЗДО (ясла-садок). Вихователь Олена Цебро. Виготовлення жучків «Сонечко». Розвиток сенсорних здібностей та логіко-математичної компетентності

Пісочинський ЗДО №1. Вихователь Болібок Людмила Володимирівна. Вдосконалення умінь вихованців користуватися цифрами, чергувати предмети за кольором

Пісочинський ЗДО №2. Тактильний куб «Парочки». Дацько Людмила Володимирівна. Розвиток сенсорного досвіду, дрібної моторики, мислення, мови, уваги, пам‘яті та уяви

Пісочинська початкова школа «Надія». Заняття з художньо-продуктивної діяльності (ХПД) "Чарівна медуза". Керівник гуртка - Кононенко Оксана Юріївна

Пісочинський ЗДО (ясла-садок) №3 «Теремок». Вихователь – Дмитренко Ірина Валеріївна Дидактична гра спрямована на розвиток логіко-математичних здібностей дітей

Пісочинська початкова школа "Надія". Пісочинська початкова школа «Надія». Вихователь - Корявкіна Олена Володимирівна Дидактична гра «Математичні пазли»

Коротичанський ЗДО (ясла-садок). Вихователь Цебро Олена Костянтинівна. Заняття розвиває логіку просторового мислення, дрібну моторіку рук і фантазію.

Пісочинський ЗДО №1. Вихователь - Коваль Лариса Володимирівна Заняття сприяє розвитку у дитини уяви, фантазії та дрібної моторики пальців; сприяє концентрації уваги та розкриттю творчих талантів

Пісочинський №2. Вихователь Бондаренко Ольга Володимирівна. Нетрадиційне малювання обома руками. У ході заняття розвивається дві півкулі головного мозку, що в подальшому полегшує запам'ятовування та навчання дитини в школі.

Пісочинський ЗДО (ясла-садок) №3 "Теремок". Вихователь: Нараєвська Наталія Іванівна. Заняття з геометричними фігурами

Коротичанський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) Пісочинської селищної ради. Вихователь Мінка Ольга В`ячеславівна. Дидактична гра «Знайди та порівняй»

Пісочинський ЗДО №1, вихователь: Ковальова Олександра Олегівна

Пісочинський ЗДО №2, вихователь Бондаренко Ольга Володимирівна. Нетрадиційне малювання жатим папером

Пісочинський ЗДО №2. Вихователь Дацько Людмила Володимирівна. Розвиток музично-ритмічних здібностей дитини.

Пісочинська початкова школа «Надія». Ритмічна гра для всієї родини «Роби, як я!». Музичний керівник Юрченко Тетяна Євгенівна

Коротичанський ЗДО (ясла-садок). Гра «Потяг знань», вихователь Журавель Поліна Тимофіївна.

Пісочинський ЗДО №1. Вихователь Гудкова Наталія Іванівна. Математична гра "Веселе віднімання".

Пісочинського ЗДО №2. Дидактична гра, яка стимулює у дітей розвиток пам’яті, концентрацію уваги, розвиток мови. Вихователь Козловець Світлана Леонідівна.

Пісочинський ЗДО №2. Вихователь Ушакова Вікторія Геннадіївна. Творче заняття з виготовлення іграшки «Більбоке»

Пісочинський ЗДО (ясла-садок) №3 "Теремок". Заняття з художньо продуктивної діяльності - пластилінографія за темою "Веселий клоун". Вихователь - Бондаренко Неля Закіржанівна

Коротичанський ЗДО (ясла-садок), вихователь Халимон Анна Олександрівна. Творче заняття з художньо-продуктивної діяльності "Листівка до дня закоханих"

КЗ "Пісочинська початкова школа "Надія". Вихователь ШЕРЕМЕТ Інна Юріївна. Творче заняття з художньо- продуктивної діяльності