Привітання з Днем народження Карпенко О.Г., методиста відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради.

Дата: 14.08.2019 07:00

Вітаємо з Днем народження Карпенко Олену Георгіївну, методиста відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради!

Шановна Олено Георгіївно! У цей святковий день прийміть наші привітання та побажання щастя, яким буде сповнене  Ваше життя! Нехай міцне здоров`я стане запорукою бадьорого настрою, а любов і злагода в родині дарують відчуття задоволення й гармонії! Ваш високий професіоналізм, любов до покликання та креативність є взірцем  для колег! Щире захоплення викликають у оточуючих Ваша доброзичливість, врівноваженість та позитивна енергетика! Бажаємо Вам нових професійних звершень, втілення всіх феєричних задумів, яскравих вражень і радісних, позитивних емоцій!

З Днем народження!